Jak DNA test vybrat a jak vypadají výsledky testů?

Předtím, než se rozhodnete pro testy DNA, rádi byste věděli, jak vypadají výsledky, které obdržíte, a co všechno se z nich dozvíte? Přesně tím vás provede tento článek. Na začátku bychom chtěli znovu zmínit, že analýzu provádí specializovaná laboratoř Nordic Laboratories v Dánsku, kteří jsou jedničkou ve svém oboru a my jejich práci skutečně věříme. 

K čemu skutečně DNA testy slouží?

Každý z dvanácti DNA testů se zaměřuje na něco jiného, ale jedno mají společné. Znalost jedinečné genetické predispozice vám umožní s předstihem reagovat na rizika spojená s vaší náchylností na konkrétní zdravotní obtíže, a správně vás nasměrují na personalizovanou zdravotní prevenci, spolu se zlepšením zdraví a zvýšení kondice. 

Jaký typ DNA testu zvolit?

Test DNAlife®️

Testy dnalife® zahrnují celkem dvanáct oblastí. Patří do nich například testy DNA Health, Diet, Sport, Skin, Grow Baby a další. Pokud se o nich chcete dozvědět více, abyste vybrali ten nejvhodnější test, prostudujte si naši infografiku ZDE, nebo nám zavolejte a my vám rádi poradíme. Výběr můžete samozřejmě nechat i na obdarovaném. Pokud zakoupíte dárkový poukaz na DNAlife®️, můžete si vy nebo majitel poukazu vybrat jakýkoliv test z uvedené řady dvanácti testů dnalife®.

Test DNAlife®️ core

Další možností je novinka, kterou jsme představili teprve nedávno. DNAlife®️ Core zahrnuje prvky z testu DNA Health, Diet a Sport. Tento test je vhodný pro ty, kteří mají za cíl podpořit a optimalizovat každodenní fungování, podpořit dlouhověkost a snížit riziko chronických onemocnění. Je tím správným krokem na cestě k tomu, žít svůj život opět ve svém plném potenciálu.

Konzultace výsledků

Výsledky DNA testu dostanete vy nebo majitel poukazu jako PDF, kde budete mít vše rozepsané a graficky zpracované. Více si můžete přečíst v článku ZDE. Pokud byste chtěli darovat i konzultaci výsledků s naším odborníkem, který vám nebo obdarovanému pomůže lépe pochopit jednotlivé informace a integrovat je do života, můžete si přikoupit ještě samostatný dárkový poukaz přímo na konzultaci výsledků.

Co obdržíte?

Výsledek každého testu má velmi propracované grafické zpracování v délce 20 – 50 stran, dle konkrétního testu. Pokud dorazíte na osobní konzultaci výsledků na kliniku Vo2max, dostanete od nás tyto výsledky vytištěné a svázané do praktické kroužkové vazby. Na přání můžeme testy přeložit do českého jazyka. (Kromě úplné novinky, a to dnalife® core.)

Vaše DNA se nemění, pokud se tedy rozhodnete pro některý z DNA testů, s jeho výsledky můžete pracovat již po celý život, a test není třeba opakovat. Je to opravdu životní investice.

Nahlédněte do ukázek vybraných testů.

Přečtěte si také:

CO VŠECHNO SE MŮŽETE SKRZE DNA TESTY DOZVĚDĚT?

JAK PROBÍHAJÍ TESTY DNA?

Nejste si čímkoliv jistí? Máte další otázky? Jsme tady pro vás.

Zavolejte nám, napište nebo si rovnou domluvte krátkou on-line konzultaci zdarma přímo s doktorem funkční medicíny. Rádi vám se vším poradíme. Vaše zdraví je pro nás prioritou.

Šárka, zakladatelka a manažerka kliniky

Více z magazínu

Akutní případy

+420 777 007 444

Otevírací doba

PO - ČT 7:00 - 20:00,
PÁ 7:00 - 16:30

Domluvte si vstupní
vyšetření na klinice.

Nabízíme vám možnost 15 minutové konzultace po telefonu zdarma, kde vám poradíme, jak a s kým řešit váš aktuální zdravotní stav. Následně vás moc rádi uvidíme u nás na klinice na vstupním vyšetření.

Objednat se můžete přes telefon nebo vyplněním formuláře níže a my se vám ozveme zpět.