Jak vypadají výsledky testů, a co vše se z nich dozvíte? 

Předtím, než se rozhodnete pro testy DNA, rádi byste věděli, jak vypadají výsledky, které obdržíte, a co všechno se z nich dozvíte? Přesně tím vás provede tento článek. Na začátku bychom chtěli znovu zmínit, že analýzu provádí specializovaná laboratoř Nordic Laboratories v Dánsku, kteří jsou jedničkou ve svém oboru a my jejich práci skutečně věříme. 

K čemu skutečně DNA testy slouží?

Každý z dvanácti DNA testů se zaměřuje na něco jiného, ale jedno mají společné. Znalost jedinečné genetické predispozice vám umožní s předstihem reagovat na rizika spojená s vaší náchylností na konkrétní zdravotní obtíže, a správně vás nasměrují na personalizovanou zdravotní prevenci, spolu se zlepšením zdraví a zvýšení kondice. 

Co obdržíte?

Výsledek každého testu má velmi propracované grafické zpracování v délce 20 – 50 stran, dle konkrétního testu. Pokud dorazíte na osobní konzultaci výsledků na kliniku Vo2max, dostanete od nás tyto výsledky vytištěné a svázané do praktické kroužkové vazby. Na přání můžeme testy přeložit do českého jazyka. (Kromě úplné novinky, a to dnalife® core.)

Vaše DNA se nemění, pokud se tedy rozhodnete pro některý z DNA testů, s jeho výsledky můžete pracovat již po celý život, a test není třeba opakovat. Je to opravdu životní investice.

Nahlédněte do ukázek vybraných testů.

Nejste si čímkoliv jistí? Máte další otázky? Jsme tady pro vás. Zavolejte nám, napište nebo si rovnou domluvte krátkou on-line konzultaci zdarma přímo s doktorem funkční medicíny. Rádi vám se vším poradíme. Vaše zdraví je pro nás prioritou.

Šárka, zakladatelka a manažerka kliniky

Více z magazínu

Akutní případy

+420 777 007 444

Otevírací doba

PO - ČT 7:00 - 20:00,
PÁ 7:00 - 16:30

Domluvte si vstupní
vyšetření na klinice.

Nabízíme vám možnost 15 minutové konzultace po telefonu zdarma, kde vám poradíme, jak a s kým řešit váš aktuální zdravotní stav. Následně vás moc rádi uvidíme u nás na klinice na vstupním vyšetření.

Objednat se můžete přes telefon nebo vyplněním formuláře níže a my se vám ozveme zpět.