Informace pro klienty

Nevíte co čekat od fyzioterapie nebo co vzít s sebou na první návštěvu? Odpovědi na nejčastější otázky najdete tady.

Fyzioterapie je soubor technik, které vedou ke zlepšení stavu pohybového aparátu. Na vstupním vyšetření fyzioterapeut odebere vždy nejdříve anamnézu, vyšetří klienta základním kineziologickým vyšetřením a následně společně s klientem určí cíle terapie a nastaví plán pro jejich dosažení. Podívejte se na naše video, jak probíhá vstupní fyzioterapie. 

Ano na recepci kliniky je možné platit jak v hotovosti, tak platební kartou. Dále přijímáme karty Benefit Plus, Sodexo, Edenred nebo UP. Terapie se hradí až poté co proběhne, nehradí se tedy předem. 

Ano, svého terapeuta si můžete vybrat. Naše recepční dělají vždy maximum proto, aby pro vás vybraly toho nejlepšího specialistu s ohledem na vaše aktuální obtíže, a zároveň vyšly vstříc vašim časovým možnostem. 

Na klinice můžete čerpat v rámci veřejného zdravotního pojištění služby v oblasti fyzioterapie. Potřebujete tzv. FT poukaz od vašeho ošetřujícího lékaře (praktický lékař, ortoped, pediatr, gynekolog, neurolog …), který předložíte na recepci. Seznam pojišťoven, se kterými máme uzavřenou smlouvu naleznete v našem ceníku. 

Pokud cestujete MHD, vystupte na zastávce metra/tramvaje Invalidovna. Klinika se nachází 100m od zastávky. Pokud cetujete autem, v ulici Za Invalidovnou je možné parkovat na placeném parkovišti – parkovací hodiny (50°05’47.2″N 14°27’45.1″E). Klinika je hned naproti. 

Domluvte si vstupní
vyšetření na klinice.

Nabízíme vám možnost 15 minutové konzultace po telefonu zdarma, kde vám poradíme, jak a s kým řešit váš aktuální zdravotní stav. Následně vás moc rádi uvidíme u nás na klinice na vstupním vyšetření.

Objednat se můžete přes telefon nebo vyplněním formuláře níže a my se vám ozveme zpět.