Ceník

Kolik u nás služby stojí, můžete terapie čerpat v rámci veřejného zdravotního pojištění, a jaké benefity u nás můžete uplatnit? 

V současné době jsme smluvním partnerem pojišťoven 207 – Oborová zdravotní pojišťovna, 211 – Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra, 111 – Všeobecná zdravotní pojišťovna (vztahuje se na ženy a děti 0-18 včetně) a 209 – Zaměstnanecká pojišťovna Škoda. 

Pokud máte FT poukaz od svého ošetřujícího lékaře (praktický lékař, ortoped, neurolog, pediatr, gynekolog, rehabilitační lékař …) na ošetření v rámci fyzioterapie – obor 902, vztahuje se na vás ceník pro pojištěnce.

Pro ostatní platí ceník pro samoplátce.

Akceptujeme karty Sodexo, Benefit Plus, Edenred a Up.

Ceník pro pojištěnce smluvních zdravotních pojišťoven

VSTUPNÍ KOMPLEXNÍ VYŠETŘENÍ FYZIOTERAPEUTEM + TERAPIE (60min)780,-
KONTROLNÍ VYŠETŘENÍ FYZIOTERAPEUTEM + TERAPIE (55min)580,-
DĚTI DO 5 LET: 
KOMPLEXNÍ VYŠETŘENÍ FYZIOTERAPEUTEM + TERAPIE (60min) 400,-
KOMPLEXNÍ VYŠETŘENÍ FYZIOTERAPEUTEM + TERAPIE (45min)300,-
KONTROLNÍ VYŠETŘENÍ FYZIOTERAPEUTEM (30min)bez doplatku

*TERAPIÍ se rozumí provedení výkonů a služeb, které jsou součástí diagnostiky a léčby, avšak nejsou hrazeny z veřejného zdravotního pojištění.

Ceník pro samoplátce

VSTUPNÍ KOMPLEXNÍ VYŠETŘENÍ FYZIOTERAPEUTEM + TERAPIE (60min)1600,-
KONTROLNÍ VYŠETŘENÍ FYZIOTERAPEUTEM + TERAPIE (55min)1400,-

Děti do 15-ti let a senioři nad 65 let čerpají slevu 10%. Nevztahuje se na již zvýhodněné sady terapií.

Storno podmínky

Při zrušení terapie méně jak 24hod před dohodnutým termínem konání je klient povinnen uhradit 50% z ceny plánovaného ošetření/terapie dle aktuálního ceníku. Klient není povinen uhradit 50% z ceny plánovaného ošetření/terapie pokud si za sebe najde náhradníka, a tento náhradník uhradí řádně plnou cenu plánovaného ošetření.

Při zrušení terapie méně jak 2hod před dohodnutým termínem konání nebo při nedostavení se na ošetření/terapii je klient povinnen uhradit 100% z ceny plánovaného ošetření/terapie dle aktuálního ceníku.

Ceník je platný od 1.9. 2023

Domluvte si vstupní
vyšetření na klinice.

Nabízíme vám možnost 15 minutové konzultace po telefonu zdarma, kde vám poradíme, jak a s kým řešit váš aktuální zdravotní stav. Následně vás moc rádi uvidíme u nás na klinice na vstupním vyšetření.

Objednat se můžete přes telefon nebo vyplněním formuláře níže a my se vám ozveme zpět.