Náš příběh

Nabízíme komplexní péči a přístup odborníků s dlouholetou praxí a zkušenostmi. Zakládáme si na individuálním přístupu ke každému klientovi s přesahem do dalších oborů poskytované péče. Jedině tak může být terapie maximálně efektivní a s trvalým výsledkem. Pracujeme jako jeden tým a veškerou pozornost věnujeme našim klientům s cílem poskytnout jim péči, kterou potřebují a očekávají, a vytvořit pro ně prostředí, kde se cítí bezpečně a příjemně. 

Vítejte na klinice celostní terapie a sportu Vo2Max.

Kliniku založila a vede Šárka Strachová, nejúspěšnější lyžařka v alpských disciplínách v české historii. K jejím největším úspěchům patří zlato z mistrovství světa a bronz z olympijských her.

V roce 2012 prodělala metabolický rozvrat organismu a následně jí byl odstraněn nezhoubný nádor na mozku v oblasti hypofýzy. O tři roky později se dokázala postavit opět na stupně vítězů na mistrovství světa. V roce 2017 ukončila svou sportovní kariéru a věnuje se naplno své klinice.

Klinika se zaměřuje na fyzioterapii dospělých, gynekologickou a dětskou fyzioterapii a péči o sportovce. Pracuje s klienty, které trápí obtíže způsobené sedavým zaměstnáním. Pomáhá dětem, které se vydaly na dráhu vrcholového sportu.

Odborníci kliniky se stávají průvodci na vaší cestě k uzdravení v rámci funkční medicíny a psychoterapie, kde rozkrývají příčiny dlouhotrvajících obtíží.

Napsali o nás

Podcast MUDr.ování

Podcast Na vlně zdraví

Domluvte si konzultaci zdarma

Nabízíme vám možnost konzultace zdarma, při které vám rádi se vším poradíme. Odešlete formulář, nebo nás kontaktujte na