Co všechno se můžete skrze DNA testy dozvědět?

Trápí vás nespavost nebo chronická únava? Vypadávají vám vlasy nebo se často kazí zuby? Nefungují vám diety, které fungují přátelům? Chcete se zaměřit na prevenci a předcházet rizikům, které s sebou přináší vás životní styl?

Každé tělo je jiné, a každé má jiné predispozice. A právě díky DNA testům zjistíte, co je pro vaše tělo vhodné, a co mu naopak škodí.

Připravili jsme pro vás malou infografiku, kde vám v krátkosti představíme všechny oblasti, které testujeme v rámci testů dnalife®. Můžete si tak vybrat jen ten nebo ty, které vás skutečně zajímají. Také pro vás chystáme mini seriál o tom, jak DNA testy probíhají, a co vše se z výsledků dozvíte.

Pokud si nevíte rady s výběrem konkrétního testu, chcete test koupit jako dárek, nebo se nás chcete na něco doptat, napište nám e-mail, zavolejte, nebo si rovnou domluvte krátkou on-line konzultaci zdarma přímo s doktorem funkční medicíny. Rádi vám se vším poradíme.

Budeme se na vás moc těšit,

Za celý tým,

Šárka, zakladatelka a manažerka kliniky

Více z magazínu

Akutní případy

+420 777 007 444

Otevírací doba

PO - ČT 7:00 - 20:00,
PÁ 7:00 - 16:30

Domluvte si vstupní
vyšetření na klinice.

Nabízíme vám možnost 15 minutové konzultace po telefonu zdarma, kde vám poradíme, jak a s kým řešit váš aktuální zdravotní stav. Následně vás moc rádi uvidíme u nás na klinice na vstupním vyšetření.

Objednat se můžete přes telefon nebo vyplněním formuláře níže a my se vám ozveme zpět.