Zabalte tajemství našeho těla pod stromeček. Darujte DNA testy.

Je skvělé, že chcete svým nejbližším dopřát tuto nadstandardní péči. Testy DNA jsou dárkem na celý život, jelikož se naše genetická výbava v průběhu života nemění, stačí na ně zajít pouze jednou. Tento dárek ocení každý, kdo chce lépe porozumět fungování svého těla a převzít zodpovědnost za své zdraví.

Pokud se chcete o DNA testech dozvědět více, můžete si přečíst naše další články na blogu.

Jaký typ DNA testu zvolit?

Test DNAlife®️

Testy dnalife® zahrnují celkem dvanáct oblastí. Patří do nich například testy DNA Health, Diet, Sport, Skin, Grow Baby a další. Pokud se o nich chcete dozvědět více, abyste vybrali ten nejvhodnější test, prostudujte si naši infografiku ZDE, nebo nám zavolejte a my vám rádi poradíme. Výběr můžete samozřejmě nechat i na obdarovaném. Pokud zakoupíte dárkový poukaz na DNAlife®️, můžete si vy nebo majitel poukazu vybrat jakýkoliv test z uvedené řady dvanácti testů dnalife®.

Test DNAlife®️ core

Další možností je novinka, kterou jsme představili teprve nedávno. DNAlife®️ Core zahrnuje prvky z testu DNA Health, Diet a Sport. Tento test je vhodný pro ty, kteří mají za cíl podpořit a optimalizovat každodenní fungování, podpořit dlouhověkost a snížit riziko chronických onemocnění. Je tím správným krokem na cestě k tomu, žít svůj život opět ve svém plném potenciálu.

Konzultace výsledků

Výsledky DNA testu dostanete vy nebo majitel poukazu jako PDF, kde budete mít vše rozepsané a graficky zpracované. Více si můžete přečíst v článku ZDE. Pokud byste chtěli darovat i konzultaci výsledků s naším odborníkem, který vám nebo obdarovanému pomůže lépe pochopit jednotlivé informace a integrovat je do života, můžete si přikoupit ještě samostatný dárkový poukaz přímo na konzultaci výsledků.

DNA testy jsou dárkem, který neztratí svou hodnotu po celý život. Investujte do zdraví vašich blízkých, není hodnotnějšího dárku.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Jestli si nevíte s něčím rady nebo byste chtěli dárkový poukaz na jinou částku, neváhejte se nám ozvat. Můžete to udělat telefonicky, e-mailem nebo si rovnou domluvit on-line konzultaci, kde vám se vším poradíme. 

Jsme rádi, že společně s vámi, můžeme vnášet do životů vašich blízkých větší lehkost a radost, nejen z pohybu.

Za tým Vo2max, 

Šárka Strachová, zakladatelka a manažerka kliniky

Více z magazínu

Akutní případy

+420 777 007 444

Otevírací doba

PO - ČT 7:00 - 20:00,
PÁ 7:00 - 16:30

Domluvte si vstupní
vyšetření na klinice.

Nabízíme vám možnost 15 minutové konzultace po telefonu zdarma, kde vám poradíme, jak a s kým řešit váš aktuální zdravotní stav. Následně vás moc rádi uvidíme u nás na klinice na vstupním vyšetření.

Objednat se můžete přes telefon nebo vyplněním formuláře níže a my se vám ozveme zpět.