Objevte tajemství vaší DNA a odhalte nový rozměr vašeho zdraví i života.

Testy DNA jsou inovativním nástrojem, který nabízí unikátní pohled do vašeho genetického kódu a otevírá dveře k chytřejším rozhodnutím a lepšímu zdraví. DNA testy představují revoluční krok směrem k osobnímu zdraví, díky němuž můžete individuálně upravit svůj životní styl, výživové návyky a léčebné postupy na míru vašemu genetickému kódu.

Genetika je vodítkem k pochopení fungování našeho těla a reakcí na různé vlivy. Každý z nás je jedinečnou kombinací genů, které ovlivňují naše zdraví, výživu nebo třeba citlivost na léky. Díky DNA testům získává klient hodnotné informace o interakcích mezi geny a prostředím, ve kterém žijete. To mu umožní využít svůj genetický potenciál naplno.

“DNA testy představují další klíčový krok směrem k pochopení komplexního přístupu k našemu zdraví. Na Klinice Vo2max klademe důraz na celostní pohled a individualitu každého klienta. DNA testy nám umožňují na základě genetických informací lépe porozumět jedinečným aspektům těla a zodpovědět ty nejdůležitější otázky. Skrze tyto testy jsme schopni poskytnout našim klientům ještě přesnější a efektivnější péči, a tím jim pomoci řešit jejich zdravotní výzvy efektivně a dosáhnout dlouhodobě pozitivních výsledků,“ vysvětluje Šárka Strachová, zakladatelka a manažerka kliniky Vo2max.

DNA testy pomáhají hned v několika oblastech.

  • Optimalizace zdraví, kdy klient zjistí, jak jeho tělo reaguje na aktuální stravovací návyky a životní styl. Získané informace umožní zvolit správnou stravu, cvičení či doplňky stravy, které podporují individuální potřeby klienta a vedou k dosažení stanovených cílů.
  • Personalizovaná léčba. Pochopení vlastní genetiky umožní lékaři lépe porozumět reakci klienta na dané léky. Tím lze snížit riziko nežádoucích vedlejších účinků.
  • Genetické predispozice odrážejí přirozené sklony klienta. Tím pádem může lépe plánovat svá rozhodnutí a dosahovat svých osobních a zdravotních cílů efektivněji.

“Toto jsou pro lékaře velmi cenné poznatky, které umožňují zvolit léčbu, která koresponduje s potřebami klienta dle jeho genetiky. Znalost své jedinečné genetické predispozice vám umožní reagovat na rizika spojená s vaší náchylností na konkrétní zdravotní obtíže a nasměrují vás na personalizovanou zdravotní prevenci. Jedná se určitě od nadstandardní péči, ale právě takovou chceme na klinice Vo2max klientům poskytovat,” komentuje Šárka Strachová, zakladatelka a manažerka kliniky Vo2max. 

Zaujaly vás testy DNA a rádi byste zjistili o svém zdravotním stavu více? Nebo hledáte originální dárek pro své blízké? Podívejte se na nabídku našich DNA testů. Stačí kliknout na obrázek níže.

Pokud si nevíte rady s výběrem testu, chcete je koupit jako dárek nebo se nás chcete na něco doptat, stačí se za námi zastavit na klinice, napsat nám e-mail, nebo si rovnou domluvte on-line konzultaci zdarma. Rádi vám se vším poradíme.

Budeme se na vás moc těšit,

Za celý tým,

Šárka, zakladatelka a manažerka kliniky Vo2max

Více z magazínu

Akutní případy

+420 777 007 444

Otevírací doba

PO - ČT 7:00 - 20:00,
PÁ 7:00 - 16:30

Domluvte si vstupní
vyšetření na klinice.

Nabízíme vám možnost 15 minutové konzultace po telefonu zdarma, kde vám poradíme, jak a s kým řešit váš aktuální zdravotní stav. Následně vás moc rádi uvidíme u nás na klinice na vstupním vyšetření.

Objednat se můžete přes telefon nebo vyplněním formuláře níže a my se vám ozveme zpět.