Na klinice Vo2max se postaráme o celou vaši rodinu

Na klinice Vo2max si zakládáme na individuálním přístupu ke každému klientovi s přesahem do dalších oborů poskytované péče. K vašemu zdraví přistupujeme komplexně, snažíme se tedy pracovat se všemi faktory, které mohou mít vliv na váš celkový stav a pohodu. Komplexně je sestavena i nabídka našich služeb, tak abychom byli schopni nabídnout pomoc a podporu každému členu vaší rodiny, který ji aktuálně potřebuje.

Co vám můžeme nabídnout? 

Děti

Naši dětští fyzioterapeuté pracují s dětmi již od novorozeneckého věku. Jsou připraveni vám pomoci a poradit ohledně psychomotorického vývoje během prvního roku života, ve kterém si naši nejmenší klienti budují důležité základy pro celý nadcházející život, ukázat správné techniky handlingu nebo pomoci s výběrem vhodných hracích pomůcek. Prvními narozeninami to ale nekončí … maminky k nám chodí pro radu ohledně výběru prvních dětských botiček, korekci vadného držení těla nebo plochonoží v pozdějším věku. Děti od 4 let k nám můžete zapsat na skupinové jóga hrátky. Malé klienty objednáváme i k terapeutovi funkční medicíny a klinické naturopatie, kde společně s rodiči řeší bolavé bříško, astma nebo alergické reakce, ekzém a jiné kožní vyrážky, časté horečky a medikaci nebo přípravu a podporu před a po očkování. 

Maminky

Maminky motivujeme v péči nejen o jejich miminko ale i o sebe sama. U čerstvých maminek se jedná v rámci gynekologické fyzioterapie o poporodní péči, kde pracujeme například s jizvou po císařském řezu, břišní diastázou, poklesem pánevního dna nebo močovou inkontinencí. Často se stává, že ikdyž u prvního miminka to šlo “hladce” u druhého otěhotnění se najednou nedaří. Zde velmi dobře funguje propojení gynekologické fyzioterapie a funkční medicíny. Mnoho nastávajících maminek jsme tak mohli na klinice opečovat později i během těhotenství. 

Rodiče

Tatínek nebo maminka nás mohou samozřejmě navštívit i s “klasickými” bolestmi pohybového aparátu, ať už se jedná o přetížení z práce, sedavý styl života nebo třeba akutní zranění či blokáda z víkendového sportování. Pokud zašla bolest již tak daleko, že ji potřebujete řešit hned, využijte naši fyzioterapii pohotovost. 

Pokud rádi běháte, poradíme vám s technikou běhu a výběrem vhodných bot v rámci diagnostiky běhu a podologie. Pravidelně za námi můžete dorazit do tělocvičny na core-trénink, při kterém vás naučíme vnímat jak vaše tělo funguje, aby pro vás již jakékoliv cvičení bylo maximálně efektivní. 

Pokud večer nemůžete usnout a ráno vstáváte vyčerpaní, trápí vás chronická únava, řešíte obtížné trávení, problémy s hmotností nebo časté bolesti hlavy … s tím vším přichází rodiče za naším terapeutem funkční medicíny a klinické naturopatie, kde společně a za pomoci různých krevních testů a analýz hledají příčinu, kterou následně za pomoci úpravy životního stylu, stravování a potravinových doplňků řeší. Tak jako na fyzioterapii je vhodné chodit již v rámci prevence, i v rámci funkční medicíny můžete podpořit zdraví své i celé své rodiny za pomoci například personalizované medicíny a testů dnalife®, které umožňují lépe porozumět našemu tělu.  

Na závěr

Naše klienty učíme, že zdraví není jen stav, kdy nás nic nebolí nebo nejsme nemocní, ale že je to skládanka, která má mnoho dalších dílků. Těmi dalšími dílky může být například právě kvalita spánku, kvalita zažívání, správné stravování, schopnost našeho těla regenerovat, pravidelný pohyb, radost z práce a mnoho dalšího. A my jsme tady, abychom vám pomohli tuto skládanku správně poskládat. 

Jedině pokud je každý z vás ve fyzické i psychické pohodě, nastává i uvnitř vašeho rodinného “mini týmu” to správné flow. 

Více z magazínu

Akutní případy

+420 777 007 444

Otevírací doba

PO - ČT 7:00 - 20:00,
PÁ 7:00 - 16:30

Domluvte si vstupní
vyšetření na klinice.

Nabízíme vám možnost 15 minutové konzultace po telefonu zdarma, kde vám poradíme, jak a s kým řešit váš aktuální zdravotní stav. Následně vás moc rádi uvidíme u nás na klinice na vstupním vyšetření.

Objednat se můžete přes telefon nebo vyplněním formuláře níže a my se vám ozveme zpět.