Manuální lymfodrenáž není masáž!

Víte, co spojuje váš organismus s klidem a rovnováhou? Váš lymfatický systém. Proto jsme se rozhodli naši nabídku masáží rozšířit právě o manuální lymfodrenáž. Ta přispívá k celkovému zlepšení zdraví a má spousty blahodárných účinků na vaše tělo.

Co to tedy je manuální lymfodrenáž?

Manuální lymfodrenáž je jemná a zklidňující terapie zaměřená na podporu lymfatického systému. Ten je zodpovědný za odstraňování toxických látek z našeho těla a udržování imunitního systému v té nejlepší formě. Při manuální lymfodrenáži se využívají speciální techniky, které pomáhají stimulovat tok lymfy v celém těle, a zároveň pomáhají odvádět rychleji z těla “odpadní látky”. Manuální lymfodrenáž je medicínská technika a na rozdíl od masáže, lymfodrenáž neuvolňuje svaly a není relaxační technikou.

Proč je důležité podporovat lymfatický systém?

Lymfatický systém hraje klíčovou roli v našem celkovém zdraví. Pomáhá eliminovat nadbytečné tekutiny, detoxikovat tělo a udržovat imunitní systém v optimálním stavu. Při poruchách lymfatického systému může dojít k otokům, oslabení imunity, dechovým problémum nebo třeba únavě. 

S čím vám může lymfatická masáž pomoci?

  • S celkovou únavou.
  • S poúrazovými a pooperačními stavy.  
  • S otoky v krajině břišní.
  • S otoky očních víček a mízních uzlin.
  • S celulitidou
  • Při sklonech k infekčním onemocněním. 
  • Při dechovým obtížích bez zjevné příčiny. 
  • S únavou a otoky nohou, kotníků a stehen.

Manuální lymfodrenáž je především investicí do vašeho zdraví. Pomocí této terapie můžete dosáhnout lepší harmonie a rovnováhy, posílení imunitního systému, zbavit se celulitidy, únavy a cítit se svěže. Manuální lymfodrenáž je vhodná nejen pokud se dostaví některé z uvedených obtíží, ale především v rámci prevence, kdy se doporučuje absolvovat sadu 5 – 7 manuálních lymfodrenáží alespoň jednou ročně. 

Cena manuální lymfodrenáže je 1.300,- a její délka 60 minut. Pro prvních 20 z vás máme slevu 20%. Sleva platí přiobjednání do 28. 2. 2024.

Rádi vás celou procedurou u nás na klinice provedeme. 

Stačí se objednat a užít si tento speciální zážitek. 

Těšíme se na vás, za celý tým

Šárka Strachová,

Zakladatelka a manažerka kliniky Vo2max

Více z magazínu

Akutní případy

+420 777 007 444

Otevírací doba

PO - ČT 7:00 - 20:00,
PÁ 7:00 - 16:30

Domluvte si vstupní
vyšetření na klinice.

Nabízíme vám možnost 15 minutové konzultace po telefonu zdarma, kde vám poradíme, jak a s kým řešit váš aktuální zdravotní stav. Následně vás moc rádi uvidíme u nás na klinice na vstupním vyšetření.

Objednat se můžete přes telefon nebo vyplněním formuláře níže a my se vám ozveme zpět.