Co je biorezonanční metoda Bicom a jak funguje? 

Biorezonanční metoda BICOM se používá v západní Evropě již více než 30 let v lékařství. Patří stejně jako např. homeopatie a akupunktura do oblasti tzv. „komplementární medicíny“.

Důležité teoretické základy biorezonanční terapie se potvrzují prostřednictvím nejnovějších poznatků v kvantové fyzice a v biofyzice. Podle poznatků kvantové fyziky mají materiální částice jak vlnový tak i částicový charakter. To znamená, že hmota je vlastně energie a všechny substance – tedy i všechny buňky, části těla, ale také viry, bakterie, pyly, toxiny, nikotin atd. – mají elektromagnetické vyzařování, tzv. frekvenční vzorek

Žijeme v období komunikace a informací. Je na čase, abychom si uvědomili, že tělo může fungovat a regulovat pouze tehdy, když se v něm odehrává správná komunikace a tím i výměna informací mezi buňkami. Zatěžující vlivy nebo substance mohou zabraňovat komunikaci mezi buňkami.

Ve zdravém těle funguje tato výměna informací bez překážky. Tak může každá buňka popř. každá část těla splnit svůj úkol. Pokud tělo ovlivňují rušivé substance (jedy, viry, bakterie atd.) nebo zatěžující záření, mohou zabraňovat komunikaci mezi buňkami. 

Vlastní tělesná regulace může být prostřednictvím biorezonanční terapie BICOM podporována a urychlována. Komunikace mezi buňkami může opět neomezeně probíhat. Zátěžové látky tak mohou být uvolněny a vyloučeny. Po vyloučení škodlivin pomocí přístroje BICOM se organismus dostává zpět do rovnováhy a je schopen poradit si se zátěžovými látkami.

Antinikotinový program

Pomocí biorezonančního přístroje BICOM je do těla pomocí elektrod vysílán zrcadlově obrácený elektromagnetický frekvenční vzorek nikotinu a dehtu. U elektronických cigaret se používá náplň, kterou kuřák používá.

Na základě tohoto procesu se urychlí detoxikace od nikotinu a dalších zátěžových látek. Proces omezuje aktivitu acetylcholinových nikotinových receptorů v mozku a urychluje jejich readaptaci. Je tak potlačen nikotinový hlad a fyzická závislost (abstinenční příznaky). Na rozdíl od běžných metod se do těla nikotin nedodává, ale pomocí přístroje BICOM se vyvádí z těla ven.

Metoda je účinná také u odstranění závislosti na elektronické cigarety.

Biorezonanční metoda je bezbolestná a nemá negativní účinky na organismus. Sezení trvá obvykle 60 – 90 minut. Úspěšnost antinikotinového programu přístrojem Bicom optima je přibližně 80% – 95%. Program se nahrává zároveň i do biorezonančního čipu, který prodlužuje efekt.

Před a po terapii

Nedoporučujeme před zákrokem jakkoliv kouření omezovat. Celý proces je naprosto bezbolestný a bez vedlejších účinků. Může se mu podrobit každý kuřák bez ohledu na množství vykouřených cigaret.

Chuť na nikotin mizí ihned nebo do několika hodin po zákroku. Nutnost kouření se druhý den ráno většinou již nedostavuje. I přes velmi vysokou účinnost této metody je třeba následně podpořit úspěšnost svojí sebekázní a odpovědností, neboť biorezonance neodstraní motorické návyky a sociální zlozvyky (tj. např. káva-cigareta atd.), které si kuřák vypěstoval v průběhu kouření.

Proto doporučujeme odstranit zbylé cigarety z dosahu, odstranit popelníky, zapalovače. Na místa, kde nejvíce docházelo ke kouření umístit žvýkačky, oříšky a jiné. Hodně pít nealkoholické nápoje 2-3 litry denně. Je nutné výrazně zvýšit přísun tekutin do těla, tím dochází k vylučování toxických látek z těla. Nezkoušejte účinky antinikotinové metody se zapálenou cigaretou. I ta vede postupně zpět k návyku.

Berte prosím biorezonanční metodu Bicom jako způsob pomoci v zanechání kouření, který potlačí fyzickou závislost na cigaretách, nikoli psychické návyky.

A co teď?

Stačí se objednat k nám na kliniku. Jak už jsme psali, doba jedné terapie na přístroji Bicom je 60 – 90 minut a stojí 1.800 Kč. Účinky pocítíte už pár hodin po první terapii. Pokud se chuť na cigaretu objeví do několika následujících měsíců, dostanete od nás další terapii na přístroji Bicom zdarma. Více terapií není potřeba absolvovat.

Zavolejte k nám na recepci nebo se objednejte níže přes formulář a začněte žít nový a hlavně zdravější životní styl co nejdříve.

Těšíme se na vás!

Více z magazínu

Akutní případy

+420 777 007 444

Otevírací doba

PO - ČT 7:00 - 20:00,
PÁ 7:00 - 16:30

Domluvte si vstupní
vyšetření na klinice.

Nabízíme vám možnost 15 minutové konzultace po telefonu zdarma, kde vám poradíme, jak a s kým řešit váš aktuální zdravotní stav. Následně vás moc rádi uvidíme u nás na klinice na vstupním vyšetření.

Objednat se můžete přes telefon nebo vyplněním formuláře níže a my se vám ozveme zpět.